Beste jeugdvoetballers,

De winter is zojuist begonnen, maar om vooral plezier in het voetbal te houden is ook het dragen van goede kleding belangrijk tijdens het sporten.

Je moet je als speler kunnen concentreren op het voetbal en niet bezig zijn met koude handen of voeten.

Het aanschaffen van een thermoshirt is een echte aanrader. Zo’n shirt is in veel winkels verkrijgbaar. Het shirt draag je als eerste laag op je lichaam en zorgt ervoor dat je lichaam droog blijft en de transpiratie afvoert naar de volgende laag.

Daarom is het belangrijk dat je volgende laag van katoen is. Dit neemt de transpiratie op en zorgt ervoor dat je bovenlichaam lekker warm blijft.

Als derde laag draag je natuurlijk ons WODAN shirt.

Verder is het belangrijk om tijdens trainingen en de warming up voor een wedstrijd een trainingspak te dragen. Op deze manier blijven je bovenbeenspieren lekker warm. Bij guur weer kan je evt. ook een maillot dragen onder je voetbalbroek.

Om je voeten warm te houden is het belangrijk dat je droge voetbalschoenen aantrekt. Voor je handen draag je dunne handschoenen.

Veel “warm” voetbalplezier!

Andoni Urresti
Voetbaltechnische zaken jeugd WODAN