De laatste ALV van v.v. WODAN is een feit!
Afgesloten met een heuse hamerslag.
Vanaf donderdag 16 juli 2020 is v.v. WODAN officieel in liquidatie.

Het jaarverslag is goedgekeurd, de laatste (juridische) stappen zijn genomen om alles op een goede manier af te kunnen wikkelen. Het pand is met ingang van 15 juli overgedragen aan de gemeente Eindhoven.

Inmiddels zijn de winnaars van de loterij bekend en zij hebben allen een bericht ontvangen per mail wanneer zij de spullen kunnen komen afhalen.

Vanaf 1 augustus verhuist Nieuw Woensel officieel naar sportpark Eindhoven Noord. Wij wensen hen veel succes, maar ook vooral veel plezier op deze accommodatie.

Rest ons niets anders dan iedereen te bedanken die zich voor v.v. WODAN heeft ingezet de afgelopen jaren en zeker diegenen die zich tot aan het eind zijn blijven inzetten, waardoor we met opgeheven hoofd afscheid kunnen nemen van v.v. WODAN en worden de poorten definitief gesloten.

Iedereen veel sportiviteit en spelvreugde toegewenst, waar er ook gevoetbald gaat worden, het gaat jullie goed!

Met sportieve groet,
Bestuur v.v. WODAN (in liquidatie)